Produkty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Strešná krytina

Bez ohľadu na to, či zriaďujete nový domov, alebo robíte všeobecnú renováciu, určite uvažujete o inštalácii strešnej krytiny . Je to skvelá voľba z niekoľkých dôvodov. Po prvé, získate vysoko kvalitný produkt - vrátane PURTEXT náter so zárukou 40 rokov. Môžete si byť istí, že strecha bude odolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako sú slnečné lúče alebo krupobitie. Za týmto účelom získate širokú škálu farieb z palety RAL a širokú škálu modelov s estetickým povrchom.

Trapézový plech

Trvanlivosť, jednoduchosť montáže, všestrannosť ... takže môžete definovať, čo odlišuje trapézový plech od iných strešných materiálov. Je dobrovoľne vybraná v oblasti bytovej a priemyselnej výstavby. Realizácia vsádzkových materiálov s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a atmosférickým faktorom robí toto riešenie jedným z najekonomickejších. Ak k tomu pridáme, že trapézový plech je k dispozícii v širokej škále farieb, nenechávame žiadne pochybnosti o výbere strešnej krytiny.

Strešný panel

Kombinácia modernosti a tradície je trend, ktorý možno nájsť všade - aj pri zastrešovaní. V reakcii na potreby zákazníkov, ktorí hľadajú nezvyčajné riešenia, sme pripravili ponuku, v ktorej sú moderné strechy - široké a úzke švy. Umožňujú vytvorenie tradičnej stojatej ševovej strechy, charakteristickej pre historické sakrálne stavby, obytné domy alebo kaštieľa. Pracujú pri renovácii aj pri vytváraní úplne nových architektonických foriem.

Doplnky

Je ťažké si predstaviť správne nainštalovanú strešnú krytinu bez radu praktických doplnkov, ako sú fólie, odkvapové systémy alebo okná a šachty. Naša ponuka zahŕňa všetko, čo je potrebné pri strešných prácach, vrátane výrobkov na spracovanie plechu, montážnych prvkov strechy a kovových koľajníc. Vďaka spolupráci s poprednými výrobcami vám poskytneme najzaujímavejšie a zároveň najspoľahlivejšie príslušenstvo na trhu.

Naši partneri

Kontaktuj nás

Radi zodpovieme všetky vaše otázky a poradíme.

Adresa

Kotešová 1010, 014 01 Bytča

Tel. čísla

+421 910 666 456