Karen PRO QUATRO

Karen PRO quatro je výnimočne plochá štvormodulová plechová strešná krytina, dostupná s inovatívnymi a exkluzívnymi povrchovými úpravami PRO (PURTEXT STRONG 300 alebo EXELENT).

Technický popis

Celková šírka: 1214 mm

Úžitková šírka: 1162 mm

Výška rebrovania: 25 mm

Dĺžka modulu dlaždíc: 350 mm

Spotreba: 1ks / 0,81 m2 (Karen PRO), 1ks / 1,62 m2 (Karen PRO quatro)

 

KAREN PRO je výnimočne plochá štvormodulová plechová strešná krytina s minimalistickým vzhľadom, preto ju odporúčame predovšetkým na moderné stavby a na stavby, ktoré chcú vyniknúť.

Profil je veľmi tesný a hodí sa zároveň na zložitejšie aj jednoduché strešné konštrukcie vrátane viacsedlových striech s vikiermi. Rovnako ako ostatné plechové strešné krytiny Regamet aj model KAREN PRO bol vyvinutý v spolupráci so skúsenými pokrývačskými tímami (pokiaľ ide o vzhľad či jednoduchú montáž), pričom bola zachovaná najvyššia úroveň tesnosti a estetiky, čo zaručí najvyššiu kvalitu.

Štvormodulová plechová strešná krytina KAREN PRO je dostupná s povrchovou úpravou PURTEXT STRONG 300 (najvyššia odolnosť proti korózii, zvýšená odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, 50-ročná záruka*, matný povrch) alebo s povrchovou úpravou EXELENT (vysoká odolnosť proti korózii, zvýšená odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, 35-ročná záruka*).

 

Blachodachówka dwumodułowa Karen - wizualizacja


Vzorové farby:

Pre vzorové farby kliknite sem


Použitý materiál:

→ PURTEXT – Exkluzívny náter

EXELENT – Exkluzívny náter

MAT STRONG 300

Granite® QUARTZ

Granite® HDX

POLIESTER MAT

Štandardný polyester

Pocítenie proti kondenzácii