Karen PRO

Karen PRO je výnimočne plochá dvojmodulová plechová strešná krytina, dostupná s exkluzívnymi a inovatívnymi povrchovými úpravami PRO (PURTEXT STRONG 300 alebo EXELENT) ktorá je vhodná pre všetky moderné stavby.

Technický popis

Celková šírka: 1214 mm

Úžitková šírka: 1162 mm

Výška rebrovania: 35 mm

Dĺžka modulu dlaždíc: 350 mm

Spotreba: 1ks / 0,81 m2 (Karen PRO), 1ks / 1,62 m2 (Karen PRO quatro)

 

KAREN PRO je výnimočne plochá dvojmodulová plechová strešná krytina s jednoduchým vzhľadom, preto ju odporúčame predovšetkým na moderné a nové stavby.

Profil je veľmi tesný a hodí sa zároveň na jednoduchšie aj zložitejšie strešné konštrukcie vrátane viacsedlových striech s vikiermi. Rovnako ako ostatné plechové strešné krytiny Regamet aj model KAREN PRO bol vyvinutý v spolupráci so skúsenými pokrývačskými tímami (pokiaľ ide o jednoduchú montáž a vzhľad), pričom bola zachovaná najvyššia úroveň tesnosti a estetiky, čo ju robí výnimočnou.

Dvojmodulová plechová strešná krytina KAREN PRO je dostupná s povrchovou úpravou PURTEXT STRONG 300 (vysoká (najvyššia) odolnosť proti korózii, zvýšená odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, 50-ročná záruka*, matný povrch) alebo s povrchovou úpravou EXELENT (vysoká odolnosť proti korózii, zvýšená odolnosť proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, 35-ročná záruka*).

 

Blachodachówka dwumodułowa Karen - wizualizacja


Vzorové farby:

Pre vzorové farby kliknite sem


Použitý materiál:

→ PURTEXT – Exkluzívny náter

EXELENT – Exkluzívny náter

MAT STRONG 300

Granite® QUARTZ

Granite® HDX

POLIESTER MAT

Štandardný polyester

Pocítenie proti kondenzácii